Филтер за миење на воздухот

Purus tek. Corp Ltd е производителот, снабдувачот и извозник на Филтер за миење на воздухот, Фабрика се наоѓа во Taiwan. со неколку години искуство, ние сме специјализирани за производство за него, Имајќи нашата сопствена фабрика, ние може да ви обезбеди со конкурентна цена и со добар квалитет. голема цел е добредојдена. Ако ви требаат повеќе информации за нас, Ве молиме слободно да не контактирате, ќе ни биде мило да разговараат со вас во детали.
Ние обезбеди голем број на

Филтер за миење на воздухот

. Овие производи се, вклучувајќи и многу карактеристики, како што се висок квалитет, брза испорака, конкурентни цени, еколошки производи и разновидна. Ние ги следиме етички бизнис политики за да се обезбеди крајната задоволство на клиентите на нашите клиенти.
  • Филтер за миење на воздухот - PURUS air
Филтер за миење на воздухот
модел - PURUS air
Филтри за воздух за перење
Овој производ е филтер-бесплатен чистач на воздух.Елементот на филтерот може да се отстрани и измие,и може да се користи повторно откако ќе се врати во чистачот.Патентираната електростатска технологија може да отстрани 99%од ПМ2.5 и PM1.0,убие 99%на бактерии,и извадете го валканиот воздух како што е правот,алергени,полен,и прилагодете го волуменот на воздухот.
Во прилог на совршени функции,изгледот на машината за чистење има чувство за дизајн,и е специјално дизајниран да биде тивок.
  1. Материјал:Нерѓосувачки челик,пластика
  2. Боја:според ваша потреба
  3. Висок квалитет и конкурентни цени
  4. Брзо време на достава
  5. Големините и дизајни може да се прилагодат
  6. Потекло:Тајван
Пурус тек.Корп Рибар, главно, произведува сите видови на модели за прочистување на воздухот,од развој,дизајн,доказ за производство.
Ако треба да развиете и произведувате средства за чистење на воздухот,ве молиме контактирајте не.
Purus tek. Corp Ltd
PURUS air
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Purus tek. Corp Ltd
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Филтер за миење на воздухот, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Purus tek. Corp Ltd
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Филтер за миење на воздухот, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Purus tek. Corp Ltd
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Филтер за миење на воздухот, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings