Паметен чистач на воздух

Purus tek. Corp Ltd специјализира во производство, снабдување и извозник Паметен чистач на воздух, Со една фабрика во Taiwan. Таа ги зема науката и технологијата innovates како моќта на развој на претпријатието. Тоа се наведнуваат на истражување, експлоатација и производство на нови производи постојано. и нашето претпријатие е долгорочна производство снабдувач за многу меѓународни познати компании.
Ако вие и вашата ценета компанија намера да купите

Паметен чистач на воздух

, Ве молиме контактирајте не слободно. Ние ќе ви обезбедиме најдобра цена со добар квалитет. Ние сме посветени да се воспостави меѓусебна корист и заеднички успех соработка односи со компании од двете дома и во странство.
  • Паметен чистач на воздух - PURUS air
Паметен чистач на воздух
модел - PURUS air
Паметен чистач на воздух
Чистачот за воздух PURUS има елемент за филтрирање од не'рѓосувачки челик и единствена електростатска технологија за да се зголеми ефикасноста на чистачот.Чистачот е опремен со дисплеј и сензори кои покажуваат квалитет на воздухот и им олеснува на корисниците да ја разберат околината.Може да се користи со АПП,корисниците можат да користат АПП за да реализираат автоматско поставување на тајмингот и конверзија на режимот на работа,и разберете ги промените на воздухот во затворен и надворешен простор.
  1. Материјал:Нерѓосувачки челик,пластика
  2. Боја:според ваша потреба
  3. Висок квалитет и конкурентни цени
  4. време на испорака
  5. Големините и дизајни може да се прилагодат
  6. Потекло:Тајван
Овој производ е тестиран за ефикасно филтрирање 99%од ПМ2.5 и 99%на бактерии,додека исто така е отпорен на полен,алергени,прашина,пуши,чад и друго загадување на воздухот.Исто така, ги исполнува електромагнетните бранови и озонските стандарди,и секако ги исполнува спецификациите на NCC.
Пурус тек.Корп Рибар може да им помогне на производителите во обезбедување услуги за развој,производство и производство на средства за чистење.Можете да ја прилагодите големината,изглед и карактеристики.
Ако треба да произведете производи за чистење,ве молиме контактирајте не.
Purus tek. Corp Ltd
PURUS air
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Purus tek. Corp Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Паметен чистач на воздух, треба да знаете за највисок квалитет на Паметен чистач на воздух производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Purus tek. Corp Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Паметен чистач на воздух, треба да знаете за највисок квалитет на Паметен чистач на воздух производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Purus tek. Corp Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Паметен чистач на воздух, треба да знаете за највисок квалитет на Паметен чистач на воздух производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings