Фотокалитичко прочистување на воздухот

Purus tek. Corp Ltd Со акумулација на години искуство во производство, снабдување Фотокалитичко прочистување на воздухот. Имаме прошири нашиот бизнис во дизајнирање, производство, маркетинг и по продажбата на услугата на нашата линија на пополнете машини. Ние може да понуди сопствен филер опрема, инсталација и монтажа на услуги во согласност со клиенти спецификации. Ние сакаме да имаме долгорочни деловни односи со вас во блиска иднина. Добредојдовте на нашиот сајт и да некои истрага за нас.
Ние сме убедени да ги задоволи барањата на сите клиенти со разумни цени, навремена испорака, и строга контрола на квалитетот. Ако сте заинтересирани во

Фотокалитичко прочистување на воздухот

, Нашата компанија е вашиот најдобар избор. Не двоумете се да контактирајте не. Очекувам да вашето пребарување.
  • Фотокалитичко прочистување на воздухот - PURUS air
Фотокалитичко прочистување на воздухот
модел - PURUS air
Филтер за чистење на воздухот без филтрирање SPP Нанотек(Фотокотализатор)
Со цел да се зајакне функцијата на фотокотализаторот,направивме многу тестирање и истражување за оваа технологија.Ние применувавме технологија на фотокотализатор на машината за чистење,го прилагоди пропорцијата и интензитетот на светлината за да создаде моќна функција за чистење погодна за домашна употреба.
Нема потрошен материјал,и може да го отстрани формалдехидот,мувла,прашина и испарливи материи и други мириси,и подобрување на квалитетот на воздухот.Без разлика дали е дизајниран за дома или автомобил за употреба,големи или мали.
  1. Материјал:Нерѓосувачки челик,пластика
  2. Боја:според ваша потреба
  3. Висок квалитет и конкурентни цени
  4. Брзо време на достава
  5. Големините и дизајни може да се прилагодат
  6. Потекло:Тајван
Пурус тек.Корп Рибар, главно, произведува сите видови на модели за прочистување на воздухот,од развој,дизајн,доказ за производство.
Ако можеш'пронајдете ја функцијата или производот што ви треба,ве молиме контактирајте не.
Purus tek. Corp Ltd
PURUS air
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Purus tek. Corp Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Фотокалитичко прочистување на воздухот, треба да знаете за највисок квалитет на Фотокалитичко прочистување на воздухот производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Purus tek. Corp Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Фотокалитичко прочистување на воздухот, треба да знаете за највисок квалитет на Фотокалитичко прочистување на воздухот производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Purus tek. Corp Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Фотокалитичко прочистување на воздухот, треба да знаете за највисок квалитет на Фотокалитичко прочистување на воздухот производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings