Електростатски врнеж на прашина

Ние сме Taiwan производителот, снабдувачот, извозникот и фабриката на богати квалитет Електростатски врнеж на прашина производи. Овие високо кралски изглед на производот ние производство доаѓаат со комплексно направено изработка. Ние сопствената група на искусни и талентирани дизајнери кои направиле производи кои се добро прифатени од страна на нашите клиенти. Посветени за да се постигне 100% задоволството на клиентите, ние одвојте екстремни грижа за да се обезбеди доследна пред и по продажбата на услуги на повеќето разумна цена.
Добар квалитет, конкурентна цена

Електростатски врнеж на прашина

. Како што е совршен извозници и производители, ние секогаш се задржи нашата квалитет според светските потребниот стандард. брза испорака во рамките на утврдени време на испорака.
  • Електростатски врнеж на прашина - PURUS air
Електростатски врнеж на прашина
модел - PURUS air
ESP;Електростатски врнеж
Тој користи електростатска технологија за отстранување на валканите честички од воздухот,убие 99%на бактерии и отстрани 99%PM2.5 преку позитивна и негативна електрична енергија.Покрај тоа,може ефикасно да ги подобри алергените,прашина,магла,пуши,полен и други штетни материи во воздухот.Достапно во големини од лични работни компјутери до големи домови.Електростатичката чистачка е супер тивка,тој е погоден за употреба во спалната соба,студија,Дневна соба,деца'соба,автомобил и други простори.
Електростатичката чистачка на воздухот не треба да го менува екранот на филтерот,што е поудобно и интуитивно за употреба.
  1. Материјал:Нерѓосувачки челик,пластика
  2. Боја:според ваша потреба
  3. Висок квалитет и конкурентни цени
  4. Брзо време на достава
  5. Големините и дизајни може да се прилагодат
  6. Потекло:Тајван
Производите ги поминаа стандардите за озон и електромагнетни бранови,и имаат сертифициран NCC,сите ги исполнуваат националните регулативи.
Без разлика дали се полни,приклучок-во,USB напојувањето може да соработува со производството.
Дизајнирано во Тајван Произведено во Тајван.
Доколку има побарувачка,ве молиме контактирајте не.
Purus tek. Corp Ltd
PURUS air
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Purus tek. Corp Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Електростатски врнеж на прашина, треба да знаете за највисок квалитет на Електростатски врнеж на прашина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Purus tek. Corp Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Електростатски врнеж на прашина, треба да знаете за највисок квалитет на Електростатски врнеж на прашина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Purus tek. Corp Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Електростатски врнеж на прашина, треба да знаете за највисок квалитет на Електростатски врнеж на прашина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
none
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings